Технічне обслуговування

Технічне обслуговування

Технічне обслуговування

Технічне обслуговування — необхідна складова процесу експлуатації будь-якого енергетичного об’єкта. Воно здійснюється для того, щоб запобігати нещасним випадкам на підприємстві та ліквідувати їх наслідки, контролю стану обладнання та правильного його обслуговування з метою підвищення ефективності використання.

Цей етап необхідний незалежно від виду та типу об’єкту, й повинен здійснюватися регулярно. Лише так енергетичний об’єкт буде безпечним та ефективним у використанні.

Що включає технічне обслуговування СЕС

 • моніторинг генерації СЕС;
 • ліквідація аварійних ситуацій;
 • ремонт і заміна технологічного обладнання;
 • контроль стану несучих металоконструкцій;
 • сезонний викос трави, благоустрій території вручну і механічними засобами;
 • сезонне очищення фотомодулів від снігу і пилу;
 • обслуговування інженерних мереж, будівель, споруд, систем моніторингу, відеонагляду і зовнішнього освітлення;
 • контроль роботи КТП.

Технічне обслуговування здійснюється відповідно до потреб підприємства, з врахуванням чинних вимог з Охорони праці. Рекомендовано здійснювати ТО щонайменше раз на півроку.

Чому технічне обслуговування слід довірити Voltage Group

 1. Здійснюємо технічне обслуговування об’єктів енергетики будь-якої складності, в тому числі й на об’єктах відновлюваної енергетики
 2. Надаємо всі необхідні послуги з ТО об’єктів: гарантійне, післягарантійне, поточне та регламентоване обслуговування та ремонту на об’єктах енергетики
 3. Наша компанія оперативно здійснює технічне обслуговування на професійному рівні, дотримуючись всіх чинних норм та стандартів
 4. Являємося одним із лідерів на українському ринку енергетики

Своєчасне технічне обслуговування вбереже вас від можливих негативних наслідків, а також дозволить значно підвищити ефективність використання технічного обладнання.

Довіряючи ТО Voltage Group, ви робите правильний вибір. Адже, наша компанія гарантує високий професіоналізм, оперативність та відповідність здійсненних послуг чинним вимогам та стандартам.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.