Проектирование воздушных линий электропередач

Проектування повітряних ліній 0,4 – 110 кВ

Будівництво будь-якого енергетичного об’єкта завжди починається з проектування. Це важливий етап, який дозволяє прорахувати всі можливі ризики, а також суттєво підвищити ККД роботи об’єкта. Також від якості виконання проектних робіт напряму залежить безпечність експлуатації готового об’єкта. Тому, цим етапом не можна нехтувати, а довіряти проектування ЛЕП потрібно лише надійним ЕРС-підрядникам.

Якого підрядника можна назвати надійним?

  1. Комплексно підходить до виконання робіт

Комплексний підхід дозволяє не лише врахувати всі можливі нюанси, а й значно зекономити час та кошти. Довіряючи проектування повітряних ліній, будівництво та монтажні роботи, а також технічне обслуговування одній компанії, ви економите час на пошук різних підрядників.

  1. Має досвід у виконанні робіт різної складності

Наша компанія має досвід успішного виконання робіт різної складності, в тому числі надскладних робіт в мережах 330 кВ. Саме тому, ви можете бути впевнені в тому, що на етапі проектування ми врахуємо всі можливі нюанси: від розробки технічного завдання до інженерних вишукувань.

  1. Має досвід роботи

Чим більше досвіду роботи у підрядника — тим більше гарантій він може дати. Для прикладу, наша компанія вже понад 11 років займається проектуванням та будівництвом повітряних ліній 0,4 – 110 кВ.

  1. Відгуки клієнтів

Обираючи кому довірити проектування повітряних ліній електропередачі, обов’язково звертайте увагу на відгуки клієнтів. Це допоможе вам оцінити рівень якості наданих послуг та чи можете ви у своєму випадку звернутися до цього підрядника.

Компанія Voltage Group відповідає всім вищезазначеним критеріям. Ми комплексно підходимо до втілення проектів у сфері енергетики вже понад 11 років. Саме тому нас обирають такі масштабні компанії як Кондитерська Корпорація Рошен, Промислова група ViOil та інші.

Ми — надійний ЕРС-підрядник, якому можна довіряти.

Послуги для розробки проектів ЛЕП, які ми надаємо:

  • Розробка технічного завдання (визначення основних параметрів ПЛ — протяжність лінії, кількість кіл, переріз дротів, заплановані навантаження, типи опор, тросів, ізолюючої арматури, тощо);
  • Проведення інженерних вишукувань (геологія, геодезія, гідрологія, екологія, метеорологія);
  • Розробка проектної документації (стадій «Р» і «П»);
  • Експертиза проектної документації, затвердження замовником.