Проектирование кабельных линий

Проектування кабельних ліній 0,4 – 10 кВ

Проектування кабельних ліній — важливий етап будівельно-монтажних робіт. Від якості його проведення напряму залежить якість виконання всіх подальших робіт. Саме тому, до процесу проектування слід підійти відповідально, врахувавши всі необхідні нюанси.

Етапи проектування кабельних ліній електропередачі

  • Збір та розробка первинної документації: починаючи з затвердження акту ділянки для прокладання лінії й закінчуючи технічним завданням);
  • Створення технічного проекту;
  • Розробка робочих креслень (робочий проект, загальна пояснювальна записка, специфікація матеріалів і обладнання, кошторис);
  • Погодження проектної документації та затвердження замовником;
  • Передача замовнику пакета проектної документації (однолінійна електрична схема, загальна пояснювальна записка, план траси в масштабі, планограма перетину КЛ з інженерними мережами, специфікація матеріалів і обладнання, ситуаційний план).
Конкретні види робіт на кожному з етапів проектування обговорюються та погоджуються заздалегідь із замовником. Детальніше про можливі етапи роботи ви можете уточнити у працівників нашого контакт центру.

Чому проектування кабельних ліній варто довірити Voltage Group

  1. Здійснюємо проектування, будівництво та монтаж кабельних ліній з 2009 року.
  2. Понад 10 років розвиваємо власний проектний відділ, що надає якісні інжинірингові послуги.
  3. Маємо досвід у виконання надзвичайно складних робіт в мережах 330 кВ.
  4. Комплексно виконуємо проекти у сфері енергетики будь-якої складності.
Voltage Group професійно підходить до проектування кабельних ліній електропередачі, втілюючи сучасні технічні рішення, та дотримуючись при цьому чинних норм, правил та стандартів. Саме тому нашій компанії ви можете довірити проектування енергетичних об’єктів будь-якої складності.