Энергетический аудит

Енергетичний аудит

Недостатньо просто спроектувати та збудувати енергетичний об’єкт. Потрібно ще час від часу перевіряти його ефективність та справність. Це дозволить у перспективі заощадити значну кількість коштів та продовжити термін експлуатації об’єктів.

Що таке енергетичний аудит

Енергоадит — це комплексна перевірка будівель чи споруд на теплові та енергетичні витрати. Послуга спрямована на оптимізацію можливих витрат, перевірки фактичних або проектних характеристик огороджувальних конструкцій та інженерних систем, перевірки справності обладнання.

Енергетичний аудит підприємства дозволяє оптимізувати теплові та енергетичні витрати споруди чи будівлі, покрівлі, стін та підлоги. Це значно підвищує КПД обладнання + дозволяє суттєво зекономити кошти. Замовляючи таку перевірку раз на рік, ви можете бути впевненими у тому, що ваше обладнання максимально працює на вас.

Етапи енергоаудиту

  1. Оптимізація генерації СЕС.
  2. Аудит тепловтрат будівель і споруд (стіни, покрівля, вікна і двері).
  3. Аудит і оптимізація енергопостачання й споживання будівель і споруд будь-якого призначення.
  4. Розробка рекомендацій, програм і заходів щодо оптимізації енергоспоживання електричної та теплової енергії.

Чому енергетичний аудит слід довірити Voltage Group

  1. Здійснюємо комплексне проектування та спорудження об’єкті у галузі енергетики будь-якої складності.
  2. По завершенню перевірки ви отримаєте кваліфіковані техніко-економічні обґрунтовані рішення з приводу оптимізації теплових та енергетичних витрат.
  3. Наша компанія — акредитований еко-підрядник Укргазбанку. Запропоновані нами рішення будуть максимально екологічними, а також, що ми можемо здійснювати енергетичний аудит на підприємствах, що споживають відновлювану електроенергію.
  4. Voltage Group є одним із лідерів на українському ринку енергетики. Це означає, що нам можна довіряти.

Енергоаудит від Voltage Group – це професійні рішення, що дозволять максимально ефективно оптимізувати теплові та енергетичні витрати на будь-якому об’єкті: починаючи від приватного будинку й закінчуючи масштабною корпорацією.