Інвестиції у водневу енергетику

Інвестиційні проекти. Воднева енергетика

Водень — найпоширеніший елемент на поверхні Землі та космосу, що містить хорошу енергомісткість, а продуктом його згоряння є вода. Це речення пояснює три причини популяризації водневої енергетики та її розвитку:

  1. Відповідність екологічним тенденціям, яким слідує сучасне суспільство
  2. Широкі можливості для використання в енергетичній галузі
  3. Висока рентабельність, адже окрім безпосередньо водню, можливе повторне використання води.

Нині воднева енергетика є одним із найперспективніших напрямків у розвитку галузі. Ця енергія може широко використовуватися у різноманітних сферах: енергозабезпечення будинків та підприємств, живлення обладнання та побутової техніки, живлення електротранспорту.

5 причин інвестувати у водневу енергетику

  1. Перспективний напрямок, що лише розвиватиметься з роками. Воднева енергія, подібно до сонячної, з роками буде дедалі популярнішою.
  2. Україна — стратегічний партнер ЄС у реалізації Європейської водневої стратегії. Тому, кожен інвестор може розраховувати на значну підтримку з боку держави.
  3. Як повідомив МЗС, Європа вбачає в Україні великий потенціал у виробництві та транспортування водню. А отже, ми маємо можливості для залучення капіталу європейських інвесторів.
  4. Державні енергетичні гіганти “Нафтогаз” і “Енергоатом” підписали Меморандум про співпрацю, відповідно до якого Україна до 2050 р. повинна перейти до циркулярної водневої економіки.
  5. За оцінками Bank of America, обсяг інвестицій у водневу енергетику до 2050 р. сягне 11 трильйонів доларів.

Все ще сумніваєтеся чи варто інвестувати?

Вже понад 5 років клієнти Voltage Group інвестують у будівництво об’єктів відновлюваної енергетики, вкладаючи свої кошти у перспективні галузі. Щороку спільно з міжнародними партнерами наша компанія реалізує десятки інноваційних проектів у сфері відновлюваної енергетики. Й сьогодні ми можемо запевнити вас:

За відновлюваною енергетикою майбутнє.

Людство рухаєтеся до повного переходу на екологічно чисту енергію. Саме тому в неї вигідно інвестувати вже сьогодні, щоб заробити якомога більше коштів.