Інвестиційні проекти

Інвестиційні проекти

Проекти сонячної енергетики (СЕС)

За останніх 15 років частка сонячної електрики у світовій енергетиці перевищили позначку 5%, й цей показник невпинно росте. Суспільство стало більш екологічно свідомим, й щороку все більше людей віддають перевагу джерелам відновлюваної енергетики. Відтак сонячні електростанції являються перспективним напрямком розвитку, в який однозначно варто вкладати кошти.

Чому вигідно інвестувати у сонячні електростанції

 1. Перспективи розвитку

Україна є однією з найпривабливіших держав у Європі для розвитку сонячної енергетики. Це зумовлює ряд причин: велика к-сть земельних ресурсів, переважання рівнинного рельєфу та державна підтримка. Відповідно до державної стратегії, частка виробництва “чистої енергії” повинна зрости до 25% до 2035 року.

 1. Економічна вигода

Сонячну енергію можливо не лише споживати для власних потреб, а й продавати її залишки. До слова: сонце щороку генерує в 15 000 більше енергії, ніж здатне спожити людство.

 1. Вигідні технічні рішення

За останніх кілька років сонячні електростанції значно модернізувалися, при відносно невеликій собівартості. Це гарантує окупність енергетичного проекту.

 1. Актуальність

Відновлювана енергетика — актуальний напрямок розвитку, що відповідає екологічно налаштованому суспільству. Й з роками цей напрямок буде лише ставати популярнішим. Адже, ті люди, що одного разу під ‘єдналися до сонячних електростанцій, більше не хочуть повертатися до традиційних джерел електроенергії.

Що ми пропонуємо інвесторам?

 • Розробку рекомендацій щодо вибору майданчика, типу і потужності СЕС.
 • Надання інформації по наявним ділянкам під об’єкти енергетики.
 • Допомога та супровід при оформленні дозвільних документів, документів на право власності, будівництво, проектування, тощо.
 • Розробку оптимальних техніко-економічних рішень реалізації проекту
 • Допомогу в пошуку співінвесторів для будівництва СЕС
 • Комплексну реалізацію проекту будівництва сонячних електростанцій

Чому варто довіритися Voltage Group

 1. Наша компанія акредитована Державним еко-банком як один із найбільших ЕРС-підрядників із будівництва сонячних електростанцій в Україні
 2. Являємося одним з основних гравців на ринку проектування та будівництва сонячних електростанцій в Україні
 3. Надаємо повний комплекс послуг: від проектування до технічного обслуговування СЕС
 4. Співпрацюємо з міжнародними технологічними партнерами над проектами “енерджі сторейдж” (energy storage) – BESS – Battery Energy Storage System.

 

Voltage Group – це більше, ніж просто інвестиції у сонячні панелі. Ми підходимо до втілення проектів комплексно, надаючи своїм клієнтам максимальні гарантії. Саме тому, співпрацюючи з нами, ви можете бути на 100% впевненими у тому, що правильно вкладаєте власні кошти.