Investments in wind energy

Проекти вітрової енергетики

Відновлювані джерела енергії — перспективний напрямок розвитку енергетики. Щороку Україна залучає мільйони доларів інвестиційних коштів для будівництва вітрових електростанцій, сонячних панелей та інших об’єктів відновлюваної енергії. І ці інвестиції з роками будуть лише зростати.

Чому у вітрові електростанції вкладають мільярди?

 1. Природні умови

Вітрова електростанція в Україні — надзвичайно вигідний проект. Це зумовлено сприятливими природними умовами, що дозволяють на території нашої держави розміщувати вітрові парки загальною потужністю майже 1 ГВт, в той час як існуючі вже давно перевищили позначку в 706 МВт.

 1. Державна допомога

У 2008 році Україна приєдналася до програми розвитку альтернативних джерел енергії, а у 2009 р. прийняла закон про “зелений тариф”. Таким чином вітрова енергія стала значно вигіднішою у порівнянні з традиційною.

 1. Зацікавленість закордонних інвесторів

Завдяки кліматичним умовам вітрова електростанція в Україні окупає себе швидше, ніж в багатьох європейських державах. Закордонні інвестори розуміють це, й готові вкладати значні кошти у розвиток відновлюваної енергетики в нашій державі.

 1. Перспективи розвитку

З кожним роком суспільство ставатиме все екологічно свідомішим, й в перспективі повністю відмовиться від традиційних способів отримання енергії.

Що ми пропонуємо інвесторам?

 • Розробку рекомендацій потенційним інвесторам щодо вибору майданчика, типу і потужності ВЕС;
 • Інформацію по існуючим наявним ділянкам під об’єкти енергетики.
 • Допомогу та супровід при оформленні дозвільних документів, документів на право власності, будівництво, проектування, тощо.
 • Пошук співінвесторів у будівництво ВЕС

Чому інвестувати у вітрову енергію краще з Voltage Group

 1. Являємося одним з лідерів у проектуванні та будівництві об’єктів з відновлюваної енергетики в Україні.
 2. Voltage Group – офіційний ЕРС-підрядник, акредитований Держаним еко-банком України
 3. Ми комплексно підходимо до втілення проектів у галузі відновлюваної енергетики
 4. Співпрацюємо з міжнародними технологічними партнерами у проектах енерджі сторейдж” (energy storage) – BESS – Battery Energy Storage System.

Інвестиції у вітрові електростанції з Voltage Group – надійний вибір. Довіряючи нам, ви можете бути на 100% впевненими у тому що вигідно вкладаєте свої кошти.