Завершення будівництва дахової сонячної електростанції

Як відомо, в 2021 будівництво сонячних електростанцій для власного електроспоживання підприємствами стало трендом. Суть ідеї досить проста – електрична енергія, яка отримується в результаті роботи сонячної електростанції встановленої на даху виробничого підприємства, офісного центру, логістичного центру чи будь-якої іншої будівлі, використовується для живлення споживачів такого підприємства. Результатом, є значна економія на витратах на сплату рахунків за електричну енергію підприємствами.

Враховуючи той факт, що у більшості випадків, вартість електричної енергії для юридичних осіб (компаній) є значно вищою ніж для домогосподарств (фізичних осіб) то повернення вкладень у таку сонячну електростанцію відбувається в межах 5-ти років з моменту початку роботи станції. І це без врахування ще потенційного підвищення тарифів на електроенергію, які очікуються.

VOLTAGE завершило виконання проектних та всіх будівельно-монтажних робіт по встановленню сонячної електростанції для одного із офісних центрів у м. Вінниця.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *